Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC007225 квітня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось розширене засідання оперативного штабу з протидії загрозам національній безпеці в районі, яке провів голова районної державної адміністрації, керівник штабу - Анатолій Бринчук, за участі селищного, сільських голів та членів штабу. Основний лейтмотив наради - виконання планового завдання на строкову військову службу.

Перед присутніми виступив військовий комісара районного військового комісаріату Віталій Гайда, який проінформував про стан виконання в районі плану щодо призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Зі слів Віталія Павловича, однією із основних проблем для забезпечення строкової служби призовників, є насамперед їх пасивність та абсолютна байдужість, адже, після оголошення призову, вони просто зобов’язані в десятиденний термін, отримавши повістку, прибути у військовий комісаріат для з’ясування усіх обставин.

Районний військовий комісар констатував низьку явку призовників для проходження медичної комісії, а також малу кількість придатних за станом здоров’я до військової служби громадян.

Віталій Павлович вкотре наголосив, що на строкову військову службу призивають юнаків призовного віку від 20 до 27 років, які за станом здоров’я, рівнем освіти та морально-діловими якостями придатні до проходження військової служби і не мають підстав для надання відстрочки або звільнення від проходження строкової військової служби. В зону ведення бойових дій призовників в жодному разі не відправлятимуть.

Підсумовуючи засідання штабу, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук закликав селищного, сільських голів та представників усіх дотичних до забезпечення належного призову структурних підрозділів та організацій району до співпраці в питанні виконання планового завдання на строкову військову службу.

Очільник району наголосив, що виконання планів строкового призову це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів, строкова служба у Збройних Силах є обов’язком для громадян України, а ухиляння від неї передбачає відповідальність перед законом.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт