Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

image002

Громадяни України у своєму повсякденному житті зіштовхуються з необхідністю звертатися по тим чи іншим питанням в установи, організації, органи влади тощо. Право на звернення є одним з конституційних прав громадян України.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених законодавством.

Протягом І кварталу 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 505 звернень, що на 312 більше, ніж за цей період 2017 року (193). З них: 497 письмових, на 342 більше ніж у І кварталі 2017 року (155), та 8 усних звернень що на 30 менше ніж за звітний період минулого року (38).

З усіх звернень – 5 колективних Колективні звернення надійшли від жителів Старовижівської селищної (1), Галиновільської ( 2) та Мизівської (1) сільських рад.

Протягом січня-березня 2018 року до райдержадміністрації надійшло 2 повторних звернення ( на 1 менше ніж у минулому році). Повторні звернення надходили у звязку з непогодженням заявників з розясненнями норм чинного законодавства, викладеними у відповідях на звернення.

Аналіз надходження звернень громадян за територіальною ознакою свідчить, що найбільша кількість звернень надійшла від жителів Старогутівської сільської ради (259), Поліської сільської ради (91) та Кримненської сільської ради (40), що становить відповідно 51,2%, 18% та 7,9% від загальної кількості звернень.

Збільшення кількості звернень від жителів Старогутівської та Поліської сільських рад пов’язане із масовим оформленням громадянами права власності на земельні частки (паї).

Найменша кількість звернень громадян надійшла від жителів Секунської (1) та Буцинської (2) сільських рад. Від жителів Соколищенської та Журавлинської сільських рад не надійшло жодного звернення. Це свідчить про те, що сільськими головами на належному рівні проводиться інформаційно-розяснювальна робота серед населення.

Спостерігається тенденція зменшення надходження звернень мешканців району до органів вищого рівня. Протягом І кварталу 2018 року до райдержадміністрації скеровано 19 звернень (І квартал 2017 – 21), а саме: до Адміністрації Президента України звернулось 2 жителів району, 12 звернень надійшло на “Урядову гарячу лінію” (2017 - 17). До обласної державної адміністрації від жителів району надійшло 5 звернень (2017 -2).

Громадяни зверталися у вищестоящі органи за допомогою у вирішенні питань призначення субсидій та надання відповідних роз’яснень.

Варто зазначити, що значна частина звернень на Урядову гарячу лінію не потребувала втручання органів влади вищого рівня, а лише надання кваліфікованих розяснень керівниками установ та організацій району, що надають послуги населенню.

Особлива увага з боку керівництва райдержадміністрації приділяється зверненням учасників АТО та бойових дій, інвалідів, багатодітних, одиноких матерів та громадян, що потребують соціального захисту й підтримки.

Від такої категорії населення надійшло 210 звернень, що на 105 більше проти минулого року (105), а саме: 4 - від учасників АТО та бойових дій або від членів їх сімей, 198 - від пенсіонерів та “дітей війни”, 3 – від інвалідів І-Ш груп загального захворювання, 4– від багатодітних сімей.

Згідно з аналітичними даними про основний зміст звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом січня-березня 2018 року, мешканцями району було порушено 505 питань різної тематики, що на 307 більше, ніж у І кварталі 2017 року (198).

Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найбільше звернень було з питань аграрної політики і земельних відносин - 453, що становить 89,7% від загальної кількості порушених питань, а саме які стосуються земельних часток (паїв). В порівнянні з минулим роком (64) їх кількість збільшилась на 389.

Значне місце займають питання соціального захисту – 26, що становить 5,1 % від загальної кількості порушених питань, а саме з питань, надання матеріальної допомоги, призначення субсидії та соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям В порівнянні з минулим роком (82) їх кількість зменшилась на 56.

Актуальними залишаються питання комунального господарства, сімї, дітей та молоді.

Протягом січня-березня 2018 року з районного бюджету   виділено 7 особам, які перебувають на військовій службі в Збройних Силах України за контрактом, одноразову матеріальну допомогу в сумі 35000 гривень.

З усіх питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях протягом звітного періоду вирішено позитивно - 450, відмовлено у задоволенні - 15, надано роз’яснення – 23, та 17 – у стадії розгляду.

Питання про стан роботи із зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі в районній державній адміністрації.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт