Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00768Щороку вже традиційно на початку весни, усі охочі мають можливість долучитися до хорошої справи і особисто посадити дерево.

12 квітня 2018 року разом із лісівниками у посадці дерев і створенні нових лісових насаджень взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, працівники райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради. Спільно вони висадили садженці сосни на ділянці 1,5 гектара території Буцинського лісництва.

Коментуючи захід, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук відзначив важливість проведення таких акцій:

– Сьогодні всі разом ми долучились до благородної справи - збагачення та оновлення лісу. Переконаний, що це стане добрим спадком для підростаючих та майбутніх поколінь старовижівчан, сприятиме збереженню та покращенню нашого довкілля. Крім того, відзначу – наскільки ж приємно попрацювати на свіжому повітрі, особливо з розумінням користі цієї праці!

До речі, за словами працівників Старовижівського лісництва, за найкращих умов зберігається до 95% посаджених сіянців сосни. Особливе значення тут відіграє належний рівень вологості для рослин. Досвідчені лісівники також наголошують, що не менш важливим є дотримання технології висаджування.

Допомагали, консультували і контролювали процес посадки особисто директор державного підприємства „Старовижівське лісове господарство” Анатолій Ярмолюк, лісничий Юрій Бусьлюк та інші працівники лісового господарства.

Учасники акції сподіваються, що усі дерева, які вони посадили, приймуться, і за кілька років молоденькі ліски та посадки милуватимуть око усіх любителів природи.

DSC00736

DSC00759

DSC00764

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт