Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

narada23 квітня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Анаталія Бринчука відбулася щотижнева нарада з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств, інших підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Начальник відділу освіти Валентина Яриніч проінформувала присутніх про наступне.

Заклади загальної середньої освіти самостійно визначають строкипроведення державної підсумкової атестації учнів 4-их і 9-х класів, свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів.
Свято «Останній дзвоник» взакладах загальної середньої освіти Старовижівського району відбудеться 25 травня 2018 року, ДПА в 4-х класах - 14-18 травня, в 9-х класах - з 29 травня по 08 червня.

ДПА здобувачів початкової освіти здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. Всього випускників 4-х класів в районі та 3-х ОТГ - 389.

ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:
• українська мова;
• математика;
• предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література,, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу., освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. Випускників 9-х класів в районі та в ОТГ - 318.

Завдання для проведення ДПА укладають вчителі закладу освіти, відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник закладу освіти.
ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 22 травня до 14 липня 2018 року (основна сесія: 22 травня – 13 червня; додаткова сесія: 02 – 14 липня).
В усіх закладах загальної середньої освіти району та об'єднаних територіальних громад І-ІІІ ступеня 172 випускники 11-х класів. Всі зареєстровані для участі в ЗНО і отримали сертифікати (хто не мав біометричних паспортів на час реєстрації, зареєстровані за свідоцтвом про народження).

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти проводиться з трьох предметів:
* українська мова;
* математика або історія України (період XX - початок XXI століття) учні мають право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти;
* предмет за вибором - учні обирають предмет з одного із зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова), математика історія України (період XX - початок XXI століття).
Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.
Графік проведення ДПА у формі ЗНО (основна сесія) визначено пунктом 25 Календарного плану підготовки та проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287:

Математика - 22 травня
Українська мова і література - 24 травня
Іспанська мова - 29 травня
Німецька мова - 29 травня
Французька мова - 29 травня
Англійська мова - 01 червня
Біологія - 04 червня
Історія України - 06 червня
Географія - 08 червня
Фізика - 11 червня
Хімія - 13 червня

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт