Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09012Відповідно до плану-графіку проведення практичної підготовки служб і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту 24 квітня 2018 року було проведено спеціальне об’єктове навчання на базі державного підприємства «Старовижівський лісгосп» на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту при виникненні можливих надзвичайних ситуацій».

Навчання проводилось з метою перевірки реагування відповідних служб на надзвичайні ситуації, а також з метою надання практичних навичок особовому складу аварійно-відновлювальних формувань в діях при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій згідно призначення.

Навчання проходило у два етапи.

На першому етапі (теоретична частина) відбулось функціональне навчання для керівників та осіб з відпрацювання дій відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації. Навчання проводилось викладачами Навчально-консультаційного пункту м.Ковель.

На другому етапі (практична частина), під час навчання були змодельовані учбові ситуації:

  • несприятливі погодні умови з небезпечними метеорологічними явищами: посилення вітру 25-30 м/с, пориви до 35 м/с, можливість урагану;
  • надання лікарської допомоги постраждалим від враження електричним струмом;
  • ліквідація наслідків умовної пожежі;
  • виявлення та знешкодження вибухонебезпечного предмета;
  • практичні навички у користуванні вогнегасником.

Присутні переконалися, що дії органів управління, сил і засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природнього характеру були вчасними та фаховими. Спеціалізовані служби району, а саме: медична служба, протипожежна служба та служба охорони громадського порядку продемонстрували високий рівень готовності до подолання надзвичайних ситуацій.

DSC09002

DSC09019

DSC09035

DSC09040

DSC09042

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт