Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

konkurs nadsІз метою виявлення найбільш професійно підготовлених державних службовців Старовижівської райдержадміністрації в березні-квітні пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У ньому взяли участь 4 керівники та 4 спеціалісти. Учасники виконували онлайн-тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, тестові завдання щодо функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця, складали діловий документ та виконували практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

Готуючись до виконання конкурсних завдань, учасникам довелося добре попрацювати, збагатити та поглибити свої знання, підвищити теоретичний рівень, удосконалити практичні навички. Тому участь у Конкурсі учасникам, які гідно пройшли всі три етапи, зараховується як підвищення кваліфікації, що передбачено пунктом 8 Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564.

Організаційним комітетом з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» ретельно вивчено роботи учасників Конкурсу. При цьому зверталася увага не лише на рівень знань, умінь і навичок, але й на рівень якості виконання посадових обов’язків та завдань, професійну компетентність, уміння формулювати свою точку зору, готовність до дій, ініціативність, оперативність мислення, працездатність, вирішення проблем у відповідності до вимог часу.

За результатами виконаних завдань оргкомітетом визначено переможців першого туру. Кращими стали: в номінації «Кращий керівник» – Карпук Ірина Вікторівна, завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, а в номінації «Кращий спеціаліст» – Ковальчук Валентина Михайлівна, головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерської служби та господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

Переможці першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» мають можливість взяти участь у другому турі Конкурсу, який пройде в червні поточного року у м.Луцьку. Колектив Старовижівської райдержадміністрації плекає надію, що наші державні службовці гідно захистять честь свого колективу на обласному рівні.

Оргкомітет першого туру Конкурсу

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт