Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

konkurs nadsІз метою виявлення найбільш професійно підготовлених державних службовців Старовижівської райдержадміністрації в березні-квітні пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У ньому взяли участь 4 керівники та 4 спеціалісти. Учасники виконували онлайн-тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, тестові завдання щодо функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця, складали діловий документ та виконували практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

Готуючись до виконання конкурсних завдань, учасникам довелося добре попрацювати, збагатити та поглибити свої знання, підвищити теоретичний рівень, удосконалити практичні навички. Тому участь у Конкурсі учасникам, які гідно пройшли всі три етапи, зараховується як підвищення кваліфікації, що передбачено пунктом 8 Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564.

Організаційним комітетом з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» ретельно вивчено роботи учасників Конкурсу. При цьому зверталася увага не лише на рівень знань, умінь і навичок, але й на рівень якості виконання посадових обов’язків та завдань, професійну компетентність, уміння формулювати свою точку зору, готовність до дій, ініціативність, оперативність мислення, працездатність, вирішення проблем у відповідності до вимог часу.

За результатами виконаних завдань оргкомітетом визначено переможців першого туру. Кращими стали: в номінації «Кращий керівник» – Карпук Ірина Вікторівна, завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації, а в номінації «Кращий спеціаліст» – Ковальчук Валентина Михайлівна, головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерської служби та господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

Переможці першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» мають можливість взяти участь у другому турі Конкурсу, який пройде в червні поточного року у м.Луцьку. Колектив Старовижівської райдержадміністрації плекає надію, що наші державні службовці гідно захистять честь свого колективу на обласному рівні.

Оргкомітет першого туру Конкурсу