Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
P0426 110525
 
 

32 роки віддаляє нас відтоді, як чорнобильська катастрофа розіп’яла Україну на вічній дорозі болю й перестороги для прийдешніх поколінь. 32 роки триває двобій із наслідками «мирного» атому для усіх учасників ліквідації аварії та наслідків Чорнобильської катастрофи. Бо ж дорогою ціною далась перемога над атомним монстром – своїм здоров’ям та життям сплатили герої, що вступили у борню за майбутнє.

 

З метою вшанування пам’яті загиблих, шанобливого ставлення до ліквідаторів аварії на ЧАЕС сьогодні, 26 квітня, в конференц-залі територіального центру соціального обслуговування населення відбулася традиційна зустріч представників районної влади із ліквідаторами.

 
Відтак до учасників заходу зі словами подяки за проявлений героїзм при ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та побажанням їм здоров'я звернувся заступник голови районної ради Роман Цалай.
 

Слова подяки, шани та вдячності за людський подвиг у мирний час, за мужність тих, хто у перші хвилини боронив світ ціною власного життя, адресував ліквідаторам і начальник організаційного відділу райдержадміністрації В’ячеслав Недзельський.

P80426 110633
 

«Чорнобильська катастрофа назавжди чорними літерами вписана в історію нашого народу і сьогодні відгукується болем у серці кожної людини. Саме в ніч 25 на 26 квітня 1986 року над квітучим українським Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху - зазначив В’ячеслав Іванович.

 

- Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих Героїв, у кого "мирний" чорнобильський атом забрав життя. Ми підтримуємо тих співвітчизників, чиє здоров’я донині несе відбиток страшної аварії. Держава повинна зробити все, щоб ліквідатори аварії на ЧАЕС отримали гідну компенсацію за втрачене здоров’я!» - додав посадовець.

Учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи людство від атомного лиха хвилиною мовчання.

У заході також взяли участь начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Раїса Герез, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в районі Ліна Бащук, сімейний лікар центральної районної лікарні Василь Добиш. У своїх виступах вони закцентували увагу на проблемні питання чорнобильців: якісне медичне обстеження, забезпечення лікарськими препаратами, лікування, оздоровлення, призначення та виплата пільгових пенсій та встановлення надбавок, пільгове перевезення тощо.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт