Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

 DSC0114Саме ця проблема стала одним із основних приводів для скликання 25 квітня у районному відділенні поліції спільної наради керівників правоохоронних органів та очільників сільських рад. Участь у її роботі взяли також голови РДА Анатолій Бринчук і районної ради — Юрій Кудацький.

— Якщо загалом в області кількість злочинів проти власності зменшується, то на Старовижівщині спостерігається різке їх зростання. А тому маємо разом вирішувати, як покращити стан боротьби із злочинними проявами, забезпечувати законність та правопорядок, проводити профілактичну роботу серед населення, — наголосив ініціатор проведення зібрання, заступник керівника Ковельської місцевої прокуратури Руслан КУЗЬМІЧ.

З аналізом криміногенної ситуації в районі присутніх ознайомив начальник відділення поліції Микола Карпук. Зокрема, Микола Володимирович зазначив, що за перший квартал у нас було зафіксовано 44 крадіжки, 20 з яких — у Старій Вижівці. Цікаво, що значна частина із них скоюється у ніч з неділі на понеділок. Дієвим засобом не просто для виявлення порушників, а й навіть для попередження їх дій слугують відеоспостереження та охоронні системи в торговельних закладах. Правоохоронці на цьому по¬стійно наголошують підприємцям, вже давно порушили і питання про встановлення відеокамер у Старій Вижівці. Проте на сьогодні з п'яти із них, які мали б бути, у селищі функ¬ціонують лише три. Дві відеокамери, що, до речі, працюють в онлайн-режимі, є у Смідині. В інших населених пунктах вони відсутні.

Микола Карпук зазначив, що для попередження крадіжок сільським головам необхідно звертати увагу на приїжджих у їхні населені пункти громадян, фіксувати номери транспортних засобів. Як показує практика, ці заходи також мають¬ хорошу ефективність. Дуже важливо, щоб з порушниками працювали не лише поліцейські, а й самі представники громади не стояли осторонь. Зокрема, у питаннях припинення діяльності продавців самогону, сімейного дебоширства, хуліганства.
Учасники зібрання озвучили наявні у сі¬ль¬ських радах проблеми із дотриманням правопорядку, висловили свої думки щодо того, як побороти злочинність, почули з цього приводу слушні поради від керівників правоохоронних органів.

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт