Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0907327 квітня в залі засідань відбулася колегія райдержадміністрації, яку проводив голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук.

У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, завідувачі секторів, начальники відділів апарату райдержадміністрації, керівники центральних підрозділів виконавчої влади, голова районної ради, голови селищної, сільських рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району

Основними питаннями, які розглянули на засіданні колегії були:

1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 1 квартал 2018 року.
2. Про підсумки виконання бюджету району за 1 квартал 2018 року.
3. Про підсумки роботи господарства району в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 року та завдання щодо сталого функціонування господарського комплексу у осінньо-зимовий період 2018-2019 року.
4. Про роботу Журавлинського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень

Доповідаючи по першому питанню начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Яцунік Олександр Борисович проінформував про наступне:
Районній державній адміністрації, територіальним громадам, суб’єктам господарської діяльності загалом вдалося забезпечити в І кварталі виконання завдань передбачених Програмою економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, виконати місцеві бюджети та профінансувати основні заходи регіональних і районних програм.

Пріоритетними були питання завершення будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури, енергозбереження, децентралізації та об’єднання територіальних громад, вдосконалення системи надання адміністративних послуг та поліпшення їх якості, ремонт доріг.

Підприємства району у І кварталі 2018 року реалізували промислову продукцію (товари, послуги) на суму понад 10,4 млн.грн, що в розрахунку на одного жителя становило 344 грн.
Найбільшим виробником промислової продукції у І кварталі 2018 року було ДП «Старовижівське ЛГ» - вироблено продукції на суму 8 млн.грн., реалізовано – 6,5 млн. грн.Підприємствами-виробниками твердого палива з місцевих видів сировини вироблено 766 тонн гранул з тирси (ТзОВ «Старовижівське паливо-торф»), брикету паливного 523 тонни (ТзОВ «Брікет Стар»), реалізовано промислової продукції на суму понад 3,9 млн.грн..

В І кварталі 2018 року в районі зареєстровано 1 підприємство в будівельній галузі ТЗоВ «Будівельна компанія «Наш стандарт» – с.Мизове, – спеціалізація будівництво житлових і нежитлових приміщень, проведення капітальних ремонтів, монтаж інженерних мереж.
Станом на 01.04.2018 року сільськогосподарськими підприємствами посіяно 3975 га озимих зернових культур, з них: пшениці – 1625 га, жита – 562 га, ячменю –30 га, тритикале –404 га, ріпаку – 1354га, а також на початок ІІ кварталу 2018 року посіяно 950 га ярих зернових культур, зокрема вівса – 381 га, ярої пшениці – 301 га.

В звітному періоді в оренду 5 юридичним особам (ФГ «Соломія плюс», ФГ «ОЛКО», ТзОВ «Голден беррі», ДП «Агрофірма Луга-Нова», ТзОВ «Облапське») надано 29 ділянок загальною площею 673,136га.
Подальше стимулювання сільськогосподарських виробників планується здійснювалося відповідно до пріоритетів Комплексної програми розвитку сільських територій Старовижівського району до 2020 року.

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування планується завершити реалізацію проекту будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на 198 учнів в с. Любохини Старовижівського району, залишкова вартість будівництва становить близько 35 млн. гривень. В звітному періоді на співфінансування будівництва з районного бюджету залучено кошти в сумі 3,4 млн.грн. Решту суми – 31 млн.грн. надасть ДФРР.

За рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій станом на 01.04.208 року профінансовано робіт на загальну суму 1328,7 тис.грн., освоєно 868,6 тис.грн., зокрема проведено частину робіт по заміні вікон в школах сіл Мизове, Дубечне, Буцин, Секунь, Стара Гута, Чевель, дитсадка с. Журавлине, придбано комп’ютерний клас для школи с. Стара Гута.

З початку року виконано робіт по експлуатаційному утиманню доріг на суму 1417,7 тис.грн., з них місцевого значення – 390,2 тис.грн., державного значення 1081,5 тис.грн.

Районною державною адміністрацією з автодором узгоджено перелік об’єктів дорожнього господарства які підлягають капітальному ремонту та реконструкції у 2018 році на умовах співфінансування. Загалом до переліку внесено 8 доріг загального користування місцевого значення, на загальну суму майже 17 млн. грн., по них фінансові зобов’язання районного бюджету складають 3600 тис.грн.

На підставі інформації сільських рад щодо відновлення або організації нових автобусних приміських маршрутів проведено конкурс по двох приміських автобусних маршрутах загального користування, завдяки чому відкрито нові маршрути в напрямках Любохини, Яревище, Сукачі, Сьомаки, Смідин, Рудка, Залюття, Синове.

На постійному контролі в органах виконавчої влади знаходяться питання своєчасності виплати зарплати найманим працівникам. Станом на 01.04.2018 року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах району відсутня.
Протягом січня - березня 2018 року послугами служби зайнятості скористались 841 особа. Станом на 1 квітня 2018 року чисельність осіб на обліку – 369 безробітних (на 1 квітня 2017 – 434 ), з них: жінки – 39%, молодь – 28%. За звітний період працевлаштовано 160 осіб, з них 47 безробітних. В районі створено 6 нових робочих місць.

Аналіз підсумків роботи господарств району, в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 року свідчить про те, що майже всі передбачені заходи виконані, усі 44 котельні району працювали у стабільному режимі та без аварійних ситуацій.

До обговорення питання соціально-економічного розвитку долучились голови ОТГ району: Анатолій Костючик, Оксана Піцик та Ростислав Шиманський. Всі вони констатували факт, що бюджети очолюваних ними громад значно зросли та попри наявність різноманітних проблем є всі передумови для успішного розвитку.

Про підсумки виконання бюджету району проінформували: Павлова Раїса Дмитрівна – начальник управління фінансів районної державної адміністрації та Мержвинський Валерій Юрійович – начальник Старовижівського відділення Ратнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області.

З обговорених питань члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт