Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

naradaСьогодні, 2 травня, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук провів робочу нараду з цього приводу. У нараді взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району.

З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, учасники наради обговорили ряд заходів, які будуть проведені в районі.

Окрему увагу учасники зібрання приділили проведенню урочистостей на Обеліску Слави у смт. Стара Вижівка, панахиди за загиблими, та покладання квітів, які відбудуться 9 травня 2018 року о 10.00 год в селищі за участю ветеранів війни, представників влади, трудових колективів, військових частин, учасників АТО, молоді, громадськості.

Щорічно   Урядом   приймається   Постанова Кабінету Міністрів   про виплату грошової допомоги до 5 травня. В цьому році Постановою Кабінету Міністрів віл 14 березня 2018 року №170 встановлено нові розміри таких виплат: а саме:

інвалідам 1 групи -3685 гривень

інвалідам 2 групи групи -3265 гривень

інвалідам 3 групи - 2845 гривень

учасникам бойових дій - 1265 гривень

членам сімей загиблих та померлих ветеранів - 630 гривень

учасникам війни та колишнім в'язням концтаборів - 525 гривень.

Велика Вітчизняна війна далеко позаду, однак сьогодні є інші ветерани війни які воювали і ще воюють на Сході України, це учасники бойових дій, учасники АТО. Їх на обліку перебуває – 177 чол., з них 5 мають групу інвалідності. 2 мають статус сім'ї загиблого учасника АТО. Вони також користуються пільгами відповідно до чинного законодавства, отримали одноразові грошові виплпати. Загалом до 5 травня виплачено 703,995 тис.грн.

Довідково:

Станом на 02.05.2018 року в районі налічується 873 ветеранів Великої Вітчизняної війни.

з них:

- інвалідів Великої Вітчизняної війни та прирівняних до них осіб 14

- учасників бойових дій 39

- учасників війни 706

-сімей загиблих та померлих ветеранів Великої Вітчизняної війни 114

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт