Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09081В райдержадміністрації відбулось чергове засідання оперативного штабу з питань протидії загрозам національній безпеці в районі під головуванням керівника штабу, голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука за участю сільських голів та керівників районних служб.

Анатолій Іванович акцентував увагу присутніх керівників, членів оперативного штабу та запрошених на виконання прийнятих оперативним штабом рішень. Зазначив, що недостатньо проводиться робота щодо виконання завдань відправки на строкову військову службу.

Ознайомив із завданнями, які були поставлені під час наради у голови обласної державної адміністрації. Одне із завдань – взяти на контроль кожну родину призовника стосовно надання їм соціальних допомог та житлових субсидій. При наданні соціальних допомог сім‘ям необхідно розглядати питання взаємовідносин із Старовижівським районним військовим комісаріатом щодо перебування військовозобов’язаних даних сімей на військовому обліку та проходження призовниками медичних комісій. За необхідності направляти громадян у Старовижівський РВК.

З інформацією по організації призову громадян на строкову військову службу виступив військовий комісар Старовижівського районного військового комісаріату Віталій Гайда. Всього призовників віком 20-27 років – 370 чол. Оповіщено – 47. З‘явилися для проходження медичної комісії – 42 чол. Всього відправлено– 8 призовників.

Акцентував увагу на питаннях організації оповіщення призовників сільськими радами. В цьому напрямку необхідно активніше працювати на місцях, проводити роз’яснювальну роботу із батьками призовників. Місцевим радам необхідно повідомляти РВК про призовників, які перебувають по місцю проживання.

В ході наради Анатолій Іванович наголосив на тому, що потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військовим комісаріатом, сільськими головами та правоохоронними органами. Він також звернув особливу увагу на якісному здійсненні оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату.

Учасники наради обговорили усі проблемні питання та визначили шляхи їх вирішення.
За наслідками розгляду даного питання прийнято протокольне рішення оперативного штабу, яке буде доведене до відповідних виконавців.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт