Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
clip image002
 

28-30 квітня на річці Стохід поблизу сіл Черськ і Троянівка Маневицького району вдруге поспіль відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з водного туризму серед юнаків. У чемпіонаті взяли участь 29 команд - 16 дитячих та 13 дорослих із Старовижівського, Ковельського, Маневицького та Любомльського районів. Старовижівщину представляли школярі із сіл Сереховичі, Дубечне, Текля та селища Стара Вижівка. Паралельно з учнями змагалися і дорослі.

В перший день екіпажі на байдарках долали 5-ти кілометрову дистанцію «Спринт», виконуючи спеціальні завдання – свого роду це орієнтування на байдарках. Ці змагання якраз і  дають можливість вдосконалити свої навики орієнтування,  дій в різних нестандартних та екстремальних ситуаціях, а  також це фізичне і психологічне загартування людини.    Наступного дня екіпажі долали коротку дистанцію «Слалом». Тут необхідно було пройти перешкоди - 10 воріт у різних напрямках. Оскільки всі команди були добре підготовлені і фізично, і технічно, то відповідно і боротьба велась за секунди. На цій дистанції лідерами серед юнаків стали Максим Кузьмук та Сагаль Богдан із Старовижівського району.

У загальному заліку за сумою місць на двох дистанціях першу та другу сходинку турнірної таблиці Чемпіонату області з водного туризму серед юнаків очолили команди Старовижівського району – учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Сереховичі під керівництвом Андрія Качинськогота вихованці районної станції юних туристів на чолі з Віталієм Яговцем. Команда Дубечного була четвертою: у підсумку все вирішила 1 секунда.

Серед дорослих переможцями стали Юлія Якимук та Олександр Тарасюк, а команда Віталія Яговця та Андрія Качинського здобула третє місце.

Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт