Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

173145 1024x746Дорогі ветерани війни, герої фронту і тилу! Шановні земляки!

8 і 9 травня наша країна відзначає дві важливі дати – День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ці дні ми з вами згадуємо всіх, хто ціною власного життя захищав свою рідну землю, і доземно вклоняємося всім хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни. Ми схиляємо свої голови перед мільйонами загиблих українців – тими, чиї імена були вписані до історії золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й до тепер.

В День пам’яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільство, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога. Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.

На превеликий жаль, через десятки років історія повторила виток і нині, попри свою миролюбність, українці знову змушені зі зброєю в руках відстоювати незалежність та територіальну цілісність своєї держави. і уже ветеранам АТО судилося продовжити справу дідів та прадідів.

Тож нехай День пам’яті та примирення і День Перемоги стануть для всіх святами єднання, які дозволять нам перемогти агресора!

Висловлюємо щиру подяку вам, ветерани, за подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України. Здоров’я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам! Мужності, витримки та витривалості нинішнім захисникам Української незалежності.

Слава великому українському народові!

              З повагою
Голова районної державної адміністрації                               Голова районної ради
                 Анатолій Бринчук                                                               Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт