Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09114Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які в Україні щорічно відзначаються 8 та 9 травня, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, голова районної організації ветеранів Валентина Боть спільно з сільськими головами відвідали ветеранів війни, які мешкають на Старовижівщині. Завітали також до матерів загиблих учасників Антитерористичної операції на сході України.

Кожного привітали зі святковими днями та запросили на урочистості, які відбудуться 9 травня. Ообговорили питання сьогодення, особисто висловили вдячність за те, що понад 70 років тому вибороли перемогу, дали можливість жити і розвиватися нащадкам. Також посадовці дарували продуктові набори та подарунки і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.

Ветерани були схвильовані такою увагою до себе з боку районного керівництва. З радістю приймали вітання, втирали сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

DSC09108

DSC09112

 DSC0002

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт