Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09131Сьогодні, 9 травня в Старій Вижівці відбулись урочистості з нагоди перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя для перемоги.

До Обеліску Слави, де відбувся мітинг-реквієм присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зібралося чимало Старовижівчан, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ і організацій, учасників АТО, учнівської молоді, громадськості.
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам'ять тих, хто увійшов у вічність захищаючи державу. Пом’янули пам'ять загиблих солдат і офіцерів, партизан і підпільників, воїнів української повстанської армії, тих, хто пішов з життя від ран, хвороб і нестатків, хто загинув у нацистських таборах смерті чи в полоні.
З вітальними словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. «Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших земляків, які загинули в часи Другої світової війни. Ця війна забрала мільйони життів, скалічила долі та перекреслила мрії українських родин. Наше завдання – зробити все, аби подібне лихо ніколи не прийшло на нашу землю. Тож робімо правильні висновки та враховуймо помилки минулого» - зауважив він у своїй промові. - «На жаль, сьогодні українці знову із зброєю в руках змушені відстоювати свою територіальну цілісність, незалежність та право на майбутнє. Велика шана всім, хто боровся і воював за Україну в різні роки нашої історії» - додав Анатолій Іванович.
В рамках заходу виступили також представник районної організації ветеранів України Микола Шаясюк, заступник селищного голови Володимир Бондар. Найкращі побажання ветеранам адресували і учні Старовижівської школи-гімназії.
Заупокійну молитву за загиблими в роки Другої світової війни та полеглими за територіальну цілісність України в наші дні відслужили настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ, благочинний Старовижівської округи протоієрей Дмитрій та настоятель храму святителя Василія Великого УПЦ КП отець Іван.
В знак пам’яті тих, хто загинув на полі бою, від районної влади, ветеранів, громадськості району під залпи салюту були покладені гірлянда Слави, а також живі квіти до Обеліску Слави та пам’ятного знаку борцям за волю і незалежність України.
По завершенню мітингу в районному будинку культури відбувся тематичний концерт «Безсмертя народного подвигу» та на центральній площі селища пройшов конкурс дитячих малюнків на асфальті «Під мирним небом України».

DSC09127

DSC09123

DSC09132

DSC09138

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт