Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Афіша проект

 

Товариство Інтеграція Європа – Схід із Кельце та Волинська обласна громадська організація “Фонд місцевого розвитку” оголошують початок відбору учасників до I Етапу  проекту “Західноукраїнський садівничо-городницький кооператив”.

Метою проекту є розвиток підприємництва серед сільського населення Волині у сфері садівництва та городництва за допомогою створення першого Садівничо-городницького кооперативу в Західній Україні за сучасними польськими стандартами якості виробництва й управління.

Ця мета буде досягнута за допомогою трансферу найкращого досвіду, а також створення модельних господарств з вирощування малини. Це дозволить налагодити довготривалу співпрацю між українськими та польськими партнерами із Свентокшиського й Люблінського воєводств, а також Волинської області.

Аби взяти участь у проекті, потрібно ознайомитися з проектом, правилами набору та умовами участі, заповнити реєстраційну анкету до 18 травня 2018 року. Уся необхідна інформація знаходиться за посиланням: https://goo.gl/Z9t9Cq.

Стежити за новинами проекту можна на сторінці у ФБ: https://www.facebook.com/agrovolyn18/

На додаткові запитання дадуть відповіді координатори заходів проекту:

  1. Польща: Кшиштоф Каліта, тел: (Viber) +48796548507 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Україна: Ельвіра Яцута, тел. (Viber) +380950313280 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт