Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09158У контексті відзначення Дня Європи в Україні та напередодні закінчення навчального року і вступу випускників в самостійне життя, райдержадміністрацією було ініційовано тематичну зустріч з учнями випускних класів Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

Зазначений захід відбувся в залі засідань районної державної адміністрації. Серед присутніх – голова РДА Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, заступники голови райдержадміністрації, керівники окремих управлінь, відділів, установ та організацій району.

У ході зустрічі присутнім розповіли про День Європи, історію створення Європейського Союзу, про європейську інтеграцію, про відносини Україна-ЄС, про важливість вивчення мов держав-членів Європейського Союзу тощо.

«Україна сьогодні чітко тримає стратегічний курс на європейську інтеграцію. – зазначив голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. - Більш як тисячолітня історія України та останні події Революції Гідності чітко засвідчують прагнення українців жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі. Гасло “Ми йдемо в європейський дім” для нас означає будівництво Української держави на принципах європейської демократії та політичної культури на засадах людських цінностей і моралі.»

Учні мали можливість поспілкуватися з очільниками району та керівниками районних служб, дізнатись про діяльність виконавчих та законодавчих органів влади району та підпорядкованих ним відділів і управлінь. Крім того школярі побували в робочих кабінетах голів районної ради та районної державної адміністрації, ознайомились з умовами роботи керівників району.

DSC09160

DSC09171

DSC09164

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт