Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09183Задля вдосконалення військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підвищення рівня фізичної підготовки майбутніх захисників України, а також з метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, з 21 по 23 травня 2018 року на озері Пісочне (с. Поліське) відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організовано військово-патріотичне таборування «Старовижівська Січ».
Захід проводився за підтримки Старовижівської РДА, Старовижівської районної ради, районного військового комісаріату. Його учасниками стали понад сто школярів, які представляли команди ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Стара Вижівка, с. Буцин, с. Мизове, с. Смолярі, с. Стара Гута, с. Сереховичі, с.Кримне та с. Любохини.

На церемонії відкриття «Старовижівської Січі» голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентина Яриніч, директор центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Петро Муравчук наголосили на актуальності військово-патріотичного виховання, морального і фізичного загартування учнівської молоді та побажали школярам гарного відпочинку та успішного виконання програми таборування.
А вона за словами організаторів буде насиченою: навчання основам військової справи, наданню першої медичної допомоги, спортивні змагання, конкурс української патріотичної пісні, бесіди, зустрічі та різноманітні конкурси.
Заняття з учнями проводитимуть представники в/ч А1141 Національної гвардії України міста Луцьк, громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Буг», старовижівського сектору управління Державної служби надзвичайних ситуацій.
Завдяки змаганням та заняттям школярі навчаться самоорганізації, виживати у природних умовах, облаштовувати свій побут, надавати першу медичну допомогу, дізнаються як правильно діяти в екстремальних ситуаціях, а також освоять основи дій при виконанні бойових завдань.

DSC09177

DSC09181

DSC09195

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт