Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09200Сьогодні, 23 травня 2018 року, відбулося засідання колегії Старовижівської районної державної адміністрації, на якій розглядалися три питання:

Про організацію підготовки відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2018 році;

Про роботу Любохинського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади;

Про інформацію директора Старовижівського професійного ліцею щодо розвитку професійно-технічної освіти та зайнятості на ринку праці випускників ліцею.

По першому питанню доповідала Яриніч Валентина Панасівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

За її інформацією, для організації оздоровлення та відпочинку дітей у поточному році з місцевого бюджету виділено 159,1 тис. грн., у тому числі з районного бюджету на умовах співфінансування до субвенції з обласного бюджету на придбання путівок 57,6 тис. грн. (з обласного – 30 тис.грн.). На організацію роботи таборів з денним перебуванням дітей - 101,5 тис. грн.

Планується придбати 31 путівку для дітей пільгових категорій у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь» с.Пульмо Шацького району з 01 червня по 14 червня 2018 року. Крім того уже замовлено 4 путівки на 21 день з 07.08. по 27.08.2018 року для дітей Сереховичівської ОТГ на суму 16,632 тис. грн.

Відділом освіти, молоді та спорту Старовижівської районної державної адміністрації затверджено мережу пришкільних таборів денного перебування (8 таборів при ЗОШ І-ІІІ ст.), що будуть працювати з 29 травня по 11 червня 2018 року, де заплановано охопити відпочинком 352 дітей, які потребують особливої соціальної уваги й підтримки.

До планів роботи пришкільних таборів включені заходи з еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, художньо-естетичного, військово-патріотичного та фізкультурно-спортивного напрямів, відвідування дітьми закладів культури і мистецтв, а також проведення туристичних походів та подорожей (поїздок) по регіонах України для ознайомлення з визначними пам’ятками.

Охоплено контролем перебування та проведення канікул учнями, які схильні до правопорушень, виховуються в неблагополучних сім’ях, поєднано їх відпочинок із суспільно-корисною працею, пропагандою здорового способу життя, залученням їх до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

В НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка з 29.05. по 11.06.2018 року буде функціонувати мовний табір для закріплення та поглиблення знань з англійської мови.

В рамках відпочинкової зміни у пришкільних таборах денного перебування з 30 травня по 01 червня 2018 року на озері Святе (с.Чевель) буде проведено районний туристичний зліт.

З 21 по 23 травня 2018 року на озері Пісочне (с. Поліське) організовано військово-патріотичне таборування «Старовижівська Січ» серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня.

Близько 50 дітей планується охопити відпочинком в Благодійному християнському таборі «Віфанія», що знаходиться в с. Дубечне Старовижівського району.

Центральною районною лікарнею у 2018 році заплановано оздоровити 30 дітей, що знаходяться на диспансерному обліку в обласних дитячих оздоровчих санаторіях: «Дачний», «Згорани», та спеціалізованих оздоровчих санаторіях всеукраїнського значення: «Джерело», «Трускавець» (Львівська обл.), «Солотвино» (Закарпатська обл.), «Хаджибей», Санаторій ім. В.П. Чкалова (м. Одеса).

Станом на 16.05.2018 в районі вже оздоровлено одну дитину-сироту та шестеро дітей із малозабезпечених сімей в «Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» м.Одеса та в «Міжнародному дитячому центрі «Артек» м. Київ.      

Голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук підкреслив, що збереження і зміцнення здоров’я дітей та дорослих громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток прямо залежить від здоров’я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних духом людей.

Також, він зазначив, що головну увагу районної державної адміністрації необхідно зосередити на оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, створенні належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей, а також рекомендував головам ОТГ району розглянути можливість відновлення практики оздоровлення та відпочинку дітей в пришкільних таборах.

Про роботу Любохинського сільського голови і очолюваного ним виконавчого комітету по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади доповідав Недзельський Вячеслав Іванович – начальник організаційного відділу апарату районної державної адміністрації.

Заслухавши інформацію колегія райдержадміністрації доручила Любохинському сільському голові

проводити системну роботу на території сільської ради:

       - по дотриманню санітарного благополуччя;

       - благоустрою територій, зокрема, з метою безпеки здійснення освітнього процесу учнів Любохинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, вжити заходів щодо зрізання дерев, які знаходяться на території школи;

       - проведення моніторингу питної води від сільського населення;

       - розвитку фізичної культури і спорту;

       - санітарно-освітньої, профілактичної роботи серед населення по формуванню здорового способу життя і профілактики інфекційних захворювань;

Заслухали також інформацію директора Старовижівського професійного ліцею щодо розвитку професійно-технічної освіти та зайнятості на ринку праці випускників ліцею.

З обговорених питань члени колегії прийняли ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт