Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

naradaСьогодні 29 травня 2018 року в райдержадміністрації відбулася щопонеділкова оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук.

На нараді були присутні заступник голови РДА Петро Філюк, в.о. керівника апарату РДА В’ячеслав Недзельський, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району.

В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

Зокрема, було проаналізовано стан вакцинації населення району від інфекційних хвороб, заслухано про хід виконання районної Програми розвитку туризму в Старовижівському районі, а також розглянуто організаційні аспекти підготовки та проведення в районі заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Також обговорювався план роботи на тиждень, інші актуальні питання та заслухана інформація щодо реалізації окреслених завдань минулих тижнів.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт