Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

3396

 
 

 

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Сьогодні, 31 травня, напередодні свята, в районному будинку культури для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях відбулось традиційне дитяче свято. Юних мешканців району зі святом привітав заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.3399

Петро Федорович побажав всім діткам бути здоровими, завжди усміхненими, впевнено дивитись у майбутнє та закликав усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Від представників підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району, підприємців, котрі є патронатними шефами, діти отримали цінні подарунки.

Для винуватців свята звучала чудова концертна програма, організована учнівським колективом НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» смт. Стара Вижівка та районним будинком школяра.

Також для дітей було проведено конкурс дитячого малюнка на асфальті «Щаслива дитина – квітуча Україна» та пісенний конкурс (караоке).

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт