Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1497617339 z dnem medpracyvnika

 

Шановні медичні працівники району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника. Ваша щоденна праця – взірець поєднання самовідданості та фаховості, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості. Ваша професія - не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Саме на ваших плечах лежить відповідальна суспільна місія – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг та болю, пропагувати і утверджувати здоровий спосіб життя.

Сьогодні в Україні проводиться чимало реформ. Кардинальних змін чекає і вітчизняна система охорони здоров’я. Сподіваємось, що, втілюючи крок за кроком необхідні зміни, буде досягнуто того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування як в країні, так і районі буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення.

Шановні лікарі, медсестри, фельдшери, санітарки та ветерани медичної служби!
З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за вашу працю, чуйність, милосердя, щиру відданість своїм пацієнтам. Нехай Бог дарує вам мудрість, чисте серце, життєву енергію і силу. Нехай радують вас успіхи у праці і вдячні пацієнти. Нехай вам самим не зраджують міцне здоров’я і оптимізм. Миру, щастя  та благополуччя вам і вашим родинам.

 

           З повагою

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

   Анатолій Бринчук                                                        Юрій Кудацький

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт