Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

34888001 608127389548883 2994364504856330240 nГолова обласної державної адміністрації Олександр Савченко виступив з ініціативою провести на теренах краю виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Головна мета заходу – сприяти у вирішенні найбільш гострих питань соціально-економічного розвитку області. Тож сьогодні, 8 червня 2018 року, урядовці з Києва прибули на Волинь.

Для початку, члени Комітету ознайомилися із роботою митного поста «Луцьк», що розташований в селі Струмівка Луцького району. Побудований він майже 10 років тому за рахунок програми державно-приватного партнерства. Його площа становить 2,5 га, тому одночасно тут можуть перебувати 250 транспортних засобів.

За словами заступника начальника митного поста Інни Нінічук, на цій території розміщуються вантажі, які згодом проходять процес митного оформлення. По периметру є відеокамери, які дозволяють цілодобово в режимі он-лайн спостерігати за роботою зони митного контролю. Окрім того, тут є всі необхідні вагові пристрої. Також наявне окреме приміщення, де можна здійснювати митні процедури в будь-яку годину доби та за будь-якої погоди. Між іншим, за принципом «єдиного вікна» тут працюють вже близько восьми років. Щодо процесу розмитнення, то він триває трохи більше години з моменту подачі декларації.

Своєю чергою, директор СП ТОВ «Модерн-експо» Петро Пилипюк, який також був присутній на зустрічі з членами Комітету, відзначив зручне місце розташування митного поста «Луцьк».

– Особливістю цього терміналу є те, що він розміщений дуже добре географічно: на перетині об’їзні дороги, які виходять на в’їзд до Луцька. Тобто фури не завантажують місто. Другий момент, є всі зручності для водіїв. Плюс ми реалізували принцип «єдиного вікна» тут. Я можу сказати з власного досвіду, ми один із найбільших експортерів Волині – щоденно близько 20 фур нашого обладнання йде на експорт. Бізнес, який працює чесно на Волині, має всі преференції від митниці, – наголосив Петро Павлович.
Відтак, оглянули одне із найпотужніших та найбільш прибуткових підприємств області – СП ТОВ «Модерн-експо», яке займається виробництвом та постачанням торгового обладнання. Загалом на підприємстві працює 3 тис. 300 чоловік, з яких майже 2,5 тис. – лише у Луцьку. Середньомісячна заробітна плата становить 15 тис. грн. Слід зазначити, що члени Комітету були приємно вражені від побаченого.

Опісля ж в овальній залі приміщення обласної ради розпочалося саме виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт