Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

armija 510x369В малому залі засідань райдержадміністрації відбулось розширене засідання оперативного штабу з протидії загрозам національній безпеці в районі, яке провів голова районної державної адміністрації, керівник штабу - Анатолій Бринчук, за участі селищного, сільських голів та членів штабу. Основний лейтмотив наради - виконання планового завдання на строкову військову службу.

Перед присутніми виступив заступник голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Філюк Петро Федорович, який проінформував про стан виконання в районі плану щодо призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Зі слів Петра Федоровича, однією із основних проблем для забезпечення строкової служби призовників є те, що переважна більшість призовників віком 20 – 27 років або навчаються у вищих навчальних закладах і мають відстрочки від призову, або перебувають на сезонних роботах за кордоном у період проведення чергових призовів. Частина призовників даної вікової категорії мають відстрочки за сімейними та іншими обставинами згідно чинного законодавства.

Голова призовної комісії проінформував присутніх про заходи, які доручено здійснювати органам місцевого самоврядування та районним службам для організації в районі весняного призову громадян на строкову військову службу, а саме:

- при видачі довідок, для наступного отримання соціальних пільг, зазначати в них інформацію про призовників, які ухиляються від проходження строкової військової служби;

- в актах оповіщення призовників вказувати перебування призовників на заробітках з метою виявлення доходів для оподаткування та включення в дохід при наданні соціальних допомог;

- доводити до відома заявників з числа сімей призовників рішення оперативного штабу стосовно порядку видачі довідок (довідки видавати після повідомлення РВК про відсутність претензій до даного призовника);

- працювати з списком сімей, отримувачів соціальних допомог та житлових субсидій, у складі яких зареєстровані призовники віком від 20 до 27 років. Прийняття рішень щодо надання соціальних допомог та житлових субсидій проводити після отримання інформації про відсутність претензій районного військового комісаріату до призовників - членів даних сімей;

- проводити розшук призовників, які ухиляються від проходження військово-лікарської комісії.

Підсумовуючи засідання штабу, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук акцентував увагу присутніх керівників, членів оперативного штабу та запрошених на виконання прийнятих оперативним штабом рішень. Зазначив, що район не виконав завдань відправки на строкову військову службу протягом весняного 2018 року призову громадян на строкову військову службу через ряд факторів, які впливали на проведення оповіщення призовників. Водночас подякував окремим керівникам за злагоджену роботу щодо виявлення призовників та проведення в межах чинного законодавства роботи по направленню у районний військовий комісаріат. Залишається і надалі актуальним під час чергового осіннього 2018 року призову на строкову військову службу завдання – взяти на контроль кожну родину призовника стосовно надання їм соціальних допомог та житлових субсидій. При наданні соціальних допомог сім‘ям необхідно розглядати питання взаємовідносин із Старовижівським районним військовим комісаріатом щодо перебування військовозобов’язаних даних сімей на військовому обліку та проходження призовниками медичних комісій.

Очільник району наголосив, що виконання планів строкового призову це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів, строкова служба у Збройних Силах є обов’язком для громадян України, а ухиляння від неї передбачає відповідальність перед законом.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт