Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

image11s

 

Шановні працівники та ветерани державної служби Старовижівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята, а цьогоріч – сторічного ювілею  утворення  української державної служби.

 

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Сьогодні, коли в Україні відбуваються глибокі конструктивні перетворення, на державних службовців покладено відповідальне завдання – бути провідниками державної політики в усіх сферах життєдіяльності, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, спрямовувати свій досвід, професіоналізм і знання на забезпечення сталого розвитку регіону, соціального захисту його жителів.

Сумлінно виконуючи свої обов'язки, керуючись принципами патріотизму, професіоналізму і порядності ви віддано служите своєму народу, сприяєте ефективному функціонуванню державного механізму на території нашого району.

Упевнені, що ви і надалі надаватимете якісні послуги населенню, дбатимете про дотримання прав і свобод громадян, захист і забезпечення гуманізму, соціальної справедливості та інтересів нашої держави.

Нехай мудрими будуть ваші дії, виваженими і принциповими – рішення, а відданість і вірність обраній справі озиваються до вас повагою та довірою громадян.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Від душі бажаємо всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

                 З повагою

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

             Анатолій Бринчук                                     Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт