Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

naradaНа традиційній щопонеділковій нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука говорили про підготовку господарства району до сталого функціонування у осінньо-зимовий період, а також про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

«Хоча надворі літня пора, проте підготовку до опалювального сезону потрібно розпочинати заздалегідь, − зазначив голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. − Адже вона включає проведення заходів з енергозбереження (заміна вікон, утеплення фасадів тощо), виконання вимог діючих нормативних документів щодо експлуатації енергетичного обладнання, ремонт котелень, встановлення приладів обліку газу з передачею даних онлайн, закупівлю та складування твердого палива та багато інших важливих моментів.»

Керівники структурних підрозділів РДА та районних установ доповіли про ситуацію на об’єктах відповідних галузей господарства району, стан профілактичних та підготовчих робіт.

Підводячи підсумок, голова райдержадміністрації дав доручення щодо своєчасного оформлення дозвільних документів для опалення по деяких об’єктах соціальної сфери, було акцентовано особливу увагу на питанні енергозбереження та заготівлі палива, а також розрахунків за спожиті енергоносії.

Роботи в цьому напрямку розпочаті. Це питання знаходиться на особливому контролі голови райдержадміністрації.

Крім того на нараді було розглянуто стан проведення інвентаризації земель в районі, а також обговорювався план роботи на тиждень.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт