Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09266З нагоди Дня державної служби та 100-річчя започаткування державної служби в Україні в Старовижівському районному народному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки та зустріч керівництва райдержадміністрації із ветеранами-держслужбовцями, за плечима яких десятки років державної служби.
Серед запрошених колишні керівники районної державної адміністрації, керівники та працівники її структурних підрозділів, відділів та управлінь.
Учасники зустрічі оглянули документальні та фото матеріали, представлені у музеї, згадували свої трудові будні, обговорювали проблемні питання сьогодення, поділилися спогадами про минуле, згадали тих державних службовців, кого вже немає в живих.

Опісля, відбулись урочистості в районному будинку культури.
Вітаючи колег зі святом, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук зауважив, що люди, які працюють на державній службі, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє наших громадян. Саме на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в органах та установах функцій і завдань держави. «Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних та компетентних людей працює на Старовижівщині», – підкреслив Анатолій Іванович.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби було відзначено Почесними грамотами кращих державних службовців району.

Завершився урочистий захід святковим концертом від колективів районного Будинку культури.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт