Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20180716091100Шановні волиняни! Сьогодні ми відзначаємо 28-у річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України, що відкрила нову сторінку в літописі нашої держави.

Ухвалення цього документа стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, засвідчило споконвічне прагнення бути господарями на своїй землі та чітко окреслило історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави.

Декларація визначила основні напрямки внутрішньої і зовнішньої політики, економічного розвитку та державного будівництва. Цей документ став правовим фундаментом для прийняття Конституції, формування вітчизняної законодавчої бази.

Цей день – хороша нагода згадати тисячі Героїв України, які поклали своє життя і здоров’я заради того, щоб Україна була суверенною, а український народ мав право самостійно визначати, як йому жити на своїй землі. Поруч із тим, черговий привід подякувати усім тим, хто нині захищає східні кордони України від агресора, а також висловити підтримку всім «бранцям Кремля»… Ми пам’ятаємо про кожного з Вас…

Нехай це нагадування у кожного з нас виховує повагу до себе, свого народу, своєї держави і є тими наріжними каменями, на яких будують сильну європейську державу.

Користуючись нагодою, бажаю всім вам – шановні друзі – міцного здоров’я, щастя, сил та завзяття задля добробуту всіх і кожного, в ім’я миру, свободи і демократії на рідній землі. Нехай невичерпним буде джерело нашої віри, надії і любові до України, хай мир і злагода панує у нашому спільному домі.

Слава Україні!

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт