Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

narada

Сьогодні 16 липня 2018 року в райдержадміністрації відбулася щопонеділкова оперативна нарада, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич. На нараді були присутні заступник голови РДА Петро Філюк, голова районної ради Юрій Кудацький, керівник апарату РДА Адам Малюта, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району.

В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

Зокрема, було проаналізовано процес організації первинної медичної допомоги в районі, заслухано про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за перше півріччя 2018 року, проблеми і перспективи організації його роботи у другому півріччі 2018 року, а також розглянуто хід реалізації інвестиційних проектів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціальної інфраструктури.

Також обговорювався план роботи на тиждень, інші актуальні питання та заслухана інформація щодо реалізації окреслених завдань минулих тижнів.

За підсумками наради Людмила Василівна дала ряд доручень щодо вирішення порушених питань.

 

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт