Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

17.07.2018

 
 
 

 17 липня під головування заступника голови райдержадміністрації Петра Філюка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 74-ї річниці визволення району від фашистських загарбників. У ході засідання розглядались організаційні питання, що пов’язані із проведенням урочистих заходів, присвячених цій знаменній даті.

Вирішено, що 22 липня на Обеліску Слави об  10.00 год. відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 74-ї річниці визволення району від фашистських загарбників за участі керівництва району, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветеранів Другої світової війни, представників політичних партій,  громадськості селища, духовенства.

В ході мітингу - панахида за загиблими на фронтах Другої світової війни, покладання вінків і корзин квітів до пам’ятних стел воїнам-визволителям.

Також Петро Федорович наголосив на здійсненні заходів з благоустрою пам’ятників, монументів та інших місць, пов’язаних з подіями Другої Світової війни на території району.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт