Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
22.07
 
22 липня з нагоди 74-ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників в Старій Вижівці відбувся мітинг та покладання квітів до Обеліска Слави, в якому взяли участь керівництво району, представники установ, організацій, ветерани війни та праці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування,  громадськість селища.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували полеглих у боях воїнів, які визволяли район у далеких сорокових роках двадцятого століття, та нинішніх захисників України, яких ми втратили у ході антитерористичної операції на Сході України.

Перед присутніми з промовою виступила перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Хомич. Вона зробила історичний екскурс в буремні дні Другої світової війни, зупинилася на історичних фактах, які не підлягають забуттю.

Людмила Василівна адресувала слова подяки представникам старшого покоління, які відбудовували район у повоєнні роки, усім, хто пройшов фронтовими дорогами та працював у тилу, солдатським вдовам, дітям війни.

« На жаль, з плином часу громада Старовижівщини втрачає своїх героїв, визволителів, які відходять у вічність, залишаючи по собі бойові звитяги та нетлінну пам'ять.

- Сьогодні в районі залишилось 10 ветеранів, живих свідків та безпосередніх учасників Другої світової війни, і на жаль, більшість із них, вже фізично не змозі взяти участь у наших сьогоднішніх заходах. Тому наш святий і моральний обов’язок теперішніх поколінь приділити їм якомога більше уваги та турботи, пам’ятати про тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня, про їх героїзм, хоробрість і безмежну любов до рідного краю, яку вони переконливо довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам – зазначила посадовець.

До вітального слова приєдналися селищний голова Володимир Семенюк, член президії районної організації ветеранів України, краєзнавець, громадський активіст Микола Шаясюк, начальник відділу обліку і бронювання Старовижівського районного військового комісаріату Володимир Бідзюра.

Заупокійну молитву за загиблими в роки Другої світової війни та полеглими за територіальну цілісність України в наші дні відслужив настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ, благочинний Старовижівської округи - протоієрей Дмитрій.

В знак пам’яті тих, хто загинув на полі бою, від районної влади, ветеранів, громадськості району під залпи салюту до Обеліску Слави та пам’ятних стел були покладені гірлянда Слави та квіти.

Мітинг завершився словами сподівання на мир в Україні, порозуміння та злагоду, подальше процвітання нашого краю.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт