Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09363

26 липня в залі засідань райдержадміністрації відбулася сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова райради Юрій Кудацький.
На сесії були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники силових структур, представники засобів масової інформації.

Традиційно перед розглядом питань порядку денного депутати озвучили свої запити та запитання, які адресували очільникам району та окремим структурним підрозділам.

Депутатський запит Івана Омельчука був адресований начальнику відділу освіти, молоді та спорту і стосувався збору коштів з батьків школярів на ремонти шкільних класів.
Депутат Адам Малюта адресував два запити селищному голові Володимиру Семенюку. В одному цікавився про вжиті заходи щодо недопущення існування бродячих собак в селищі. В другому – забезпеченням охорони об’єктів культурної спадщини, зокрема пам’ятника Архистратига Михаїла.
Депутатський запит щодо недопущення руйнування та забезпечення догляду пам’ятника не набрав потрібної кількості голосів. Всі інші депутатські звернення були підтримані більшістю депутатів.

В ході роботи сесії депутати затвердили:
- Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.
Внесли зміни:
- в районну програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини на 2016-2020 роки
- в програму підтримки органів виконавчої влади у Старовижівському районі на 2017-2018 роки
- до рішення районної ради від 22.12.2017р № 20/11 «Про районний бюджет на 2018 рік»;

Дискусію викликало питання про створення Комунального некомерційного підприємства «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» Старовижівської районної ради. Та в кінцевому результаті було підтримано більшістю голосів.
Депутати розглянули і ряд інших питань та прийняли по ним позитивні рішення.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт