Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

Prava lyudynyВраховуючи масштабну трудову міграцію та систематичні відвідування жителів Волинської області Республіки Польщі, з метою захисту прав та свобод цієї соціальної групи на міжнародному просторі, Спілка юристів Польщі Legal Protection SA та ГО «Клуб інтеграційного діалогу» повідомляє про початок двосторонньої міжнародної програми по захисту прав та свобод українців, що постраждали чи втратили близьких на території Республіки Польща за останні 20 років.

Мета Програми по захисту прав та свобод українців,що постраждали чи втратили близьких на території Республіка Польща за останні 20 років, юридичний супровід цільової соціальної групи з метою захисту прав та свобод волинян на міжнародному просторі.

Цільова група – постраждалі на території Республіки Польща та родини загиблих волинян, що втратили близьких на території Республіки Польща.

Програма передбачає безкоштовні юридичні консультації, аналіз справ на тему можливих відшкодувань для членів родини загиблих та для постраждалих осіб. Важливо – для кожного з таких осіб в Страхових фондах Республіки Польща передбачені значні відшкодування. Через брак поінформованості наші волиняни зазвичай не використовують можливість отримати належні виплати.

Legal Protection SA має штат власних експертів та юристів, тобто володіє всіма необхідними ресурсами для ведення справ у суді після аналізу на можливість відшкодувань родинам загиблих чи постраждалих осіб.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт