Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

заксСтаровижівським районним відділом ДРАЦС та виконавчими комітетами сільських рад Старовижівського району протягом І півріччя 2018 року зареєстровано 142 народження. Серед новонароджених дітей зареєстровано – 76 хлопчиків та
66 - дівчаток.
Протоколи про адміністративні правопорушення не складались.
За І півріччя 2018 року завдяки послузі Міністерства юстиції України «Видача свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому будинку» у пологовому відділенні Старовижівської центральної районної лікарні зареєстровано - 78 народжень.
Найпоширеніші імена в І півріччі 2018 році були:
для хлопчиків: Олександр , Давид, Марк, Ярослав, Максим, Захар, Дмитро. Ігнатій, Матвій, Даниїл, Арсеній, Юрій, Тимофій, Євген, Роман, Артур, Артем, Сергій
для дівчаток: Вікторія, Анна, Анастасія, Ангеліна, Софія, Ольга, Маргарита, Злата, Домініка, Аріна, Ніка, Уляна, Мілана, Емілія, Олександра, Катерина
Серед рідковживаних імен, якими називали батьки своїх дітей, були:
для хлопчиків: Тимур, Лук’ян, Макар,Яків, Назарій, Єгор, Мар’ян
для дівчаток: Даяна, Уляна, Дарина, Діана, Віталіна, Єва, Варвара, Ілона, Валерія.
Смертність в районі у І півріччі 2018 становила 249 осіб, з них 1 дитина до 1 року, Серед померлих жінок наймолодший вік – 31 рік, найстарший – 99 років. Серед чоловіків наймолодший вік – 18 років, найстарший – 93 роки. Померло 127 осіб жіночої статі та 122 особи чоловічої.
В І півріччі 2018 року в нашому районі зареєстровано
47 шлюбів,
З іноземними громадянами зареєстровано 1 шлюб з громадянином Республіки Білорусь
Наймолодший вік для чоловіки та жінок які зареєстрували шлюб становив 18 років, а найстарший – для чоловіків – 69 років, для жінок – 59 років.
Цікаво, що із 94 одружених 21 особа вже не вперше вирішила поєднати свою долю, це 18 шлюбів, у яких котрась з половинок, або одразу двоє раніше уже перебували у шлюбі..
Міністерство юстиції України пропонує Вашій увазі якісно новий сервіс з оформлення реєстрації шлюбу в Україні, а саме «ШЛЮБ ЗА ДОБУ»!
«ШЛЮБ ЗА ДОБУ»- це сервіс, покликаний спростити процедуру реєстрації шлюбу, та здійснити його реєстрацію протягом 24-годин, з моменту отримання документів від наречених.
У Волинській області даний проект діє у таких містах:
м. Луцьк, м. Ковель, м.Нововолинськ та м. Володимир-Волинський.
Розірвань шлюбів за взаємною згодою 1, та 25 відміток про розірвання шлюбу проставлено в актових записах про шлюб на підставі рішень судів, постановлених після набрання чинності Закону України» «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».
Складено 6 актових записів про зміну імені.
В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу постійно проводяться правороз'яснювальні роботи щодо забезпечення прав в українському суспільстві усіх громадян, у тому числі ромської національної меншини.
#ЯМП#ЗнаюДіюЗахищаю

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт