Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20180730145533З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначають сьогодні, 30 липня 2018 року, з 25 липня по 6 серпня 2018 року в області триватиме інформаційна кампанія, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та сучасного рабства. Розпочалися заходи вже сьогодні, на Театральному майдані Луцька. Долучився до акції і голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

- Багато людей бояться бути відкритими та щирими й звертатися за допомогою у пікантних ситуаціях. Ми повинні донести людям, що заради свого блага і спокою своєї сім`ї вони повинні звертатися у відповідні органи, якщо їм чи близьким загрожує небезпека. Ми повинні організувати роботу так, аби люди не боялися і йшли за допомогою в поліцію чи соціальні служби. Це стосуються і жінок, і чоловіків, - каже Олександр Ілліч.

Акція проходить у форматі квесту «Лабіринт можливостей». Учасники отримували реальні історії вербування, шукали вихід із невідомих ситуацій та уникали потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Станом на 20 липня 2018 року в області встановлено 26 статусів особи, яка постраждала від торгівлі людьми. З них – 18 осіб постраждали від трудової експлуатації, 7 – від сексуального рабства, 1 – військовополонений.

Організатори заходу закликали усіх, хто постраждав звертатися до соціальних служб або поліції. Особа, якій встановлено статус, та яка отримала відповідну довідку має право на:

  • одержання одноразової матеріальної допомоги у розмірі близько п`яти тисяч гривень;
  • безоплатне одержання медичної, психологічної, соціальної, правової допомоги;
  • отримання допомоги у працевлаштуванні, реалізації права на освіту та професійну підготовку;
  • тимчасове розміщення, у разі відсутності житла, в закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на строк до трьох місяців.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт