Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

2922

 

В рамках благодійної акції, організованої на Волині за підтримки облдержадміністрації та місцевих підприємств, діти загиблих волинських атовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО отримають шкільні костюми та вишиванки.

Головна мета благодійної акції – привернути увагу до родин загиблих в АТО та військовослужбовців, які отримали поранення, захищаючи східні рубежі держави. До слова, в області налічується 198 сімей, які втратили рідних в неоголошеній війні.  504 учасники АТО повернулися додому з інвалідністю.

Відтак, швейне підприємство «Фабрика моди «Лілус» запропонувало для хлопчиків 309 класичних костюмів.  А приватне акціонерне товариство «Едельвіка» зголосилося надати 226 вишиванок для дівчаток. Подарунки школярам Волині попередньо відправили в районні центри, де їх вручать безпосередньо дітям Героїв.

Тому вчора, 6 серпня 2018 року, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк спільно з фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснили приємну місію – відвідали сім’ю Багнового Дмитра Миколайовича з Дубечного та вручили шкільну форму його синові – Андрієві.

– Без перебільшення, усі діти люблять, коли їм дарують подарунки. Дуже важливо, що такі благодійні акції сьогодні підтримує соціально-відповідальний бізнес. Адже завдяки таким заходам задовольняються, у першу чергу, соціальні потреби дітей: турбота, увага, спілкування. Вони є значимими в житті кожного, – зазначив Петро Федорович, спілкуючись з родиною.

P80807 101917Сьогодні ж, 7 серпня, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Петро Муравчук подарували святкову вишиванку доньці Цалая Михайла Івановича зі Смідина.P80807 102050

Людмила Василівна поспілкувалася з родиною Михайла Івановича, привітала Олесю з Днем народження, який вона відсвяткувала напередодні, та побажала іменинниці багато радості, море сміху, щоб життя було повним яскравих пригод і незабутніх вражень.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт