Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

34274304 n

 
 
 

Відповідно до Указу Президента України від 11 травня 2018 року № 121 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно ще одній старовижівчанці – Галині Шишук, жительці с. Стара Гута.

До відзначення цією нагородою представляються багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.0032 n

Галина Іванівна – багатодітна мама, яка народила і виховує 5 діток. У цій дружній і великій сім’ї діти зростають добрими, навчаються чесності, порядності та відповідальності. Батьки приділяють належну увагу у вихованні своїх дітей.

Тож сьогодні, 8 серпня, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук спільно з сільським головою Василем Вавринюком завітали до оселі Галини Іванівни та вручили їй посвідчення і нагрудний знак – «Мати-героїня», а також квіти.

- Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської самовідданості, наполегливої праці, яку Ви вкладаєте у виховання своїх дітей. Переконаний, що вони будуть гідними громадянами своєї держави. Нехай Всевишній дарує Вам і Вашій родині міцне здоров’я, злагоду, благополуччя та мир, – зичив керівник виконавчої гілки влади в районі.

Окрім нагороди жінці виплатять одноразову винагороду обсягом 17 620 гривень.

Разом із тим, почесне звання дає право на одержання додаткової фінансової виплати – пенсії за особливі заслуги.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт