Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1504187147 z dnem znan

 

 

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!

Сердечно вітаємо вас з новим навчальним роком і Днем знань!

Це свято є спільним для всіх та водночас особистим для кожного. Воно пов’язане насамперед зі значними змінами в житті, подальшим особистим розвитком і новими звершеннями.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Перед ними простелиться важка, але досить цікава дорога до знань. Бажаємо вам з легкістю пройти цей шлях!

Не менш важливим він також буде для випускників та студентів, яким доведеться обирати професійну стежину та втілювати обрану в реальному житті.

Дорогі діти! Віримо, що зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм справжнього патріотизму, високої духовності, мудрості, виваженості, любові до своєї родини, рідного краю та України.

Ви – майбутнє України, незалежність якої омріяна багатьма поколіннями, зрошена кров’ю наших безсмертних Героїв. Тож будьте гідними їх світлої пам’яті, пишайтесь нашою Батьківщиною.

Нині держава провадить освітянські реформи, покликані суттєво підвищити якість навчання і виховання. У цьому році стартує проект «Нова українська школа». Відтак, 461 маленький старовижівчанин, що цьогоріч вперше іде до школи, стане першопрохідцем у новій програмі.

Тож нехай новий навчальний рік порадує нас усіх значними досягненнями  та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.

Міцного здоров'я усім, мирного неба та впевненості у завтрашньому дні.

       З повагою

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

             Анатолій Бринчук                                                   Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт