Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
40414 n
 
 
31 серпня голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук за участі голови районної ради Юрія Кудацького, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних організацій та установ, голів сільських та селищної рад, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.
У рамках роботи колегії райдержадміністрації йшлося про хід виконання Програми зайнятості населення району.

З приводу зазначеного вище питання поінформувала присутніх Тетяна Гаврилюк – в.о. директора Старовижівської філії Волинського обласного центру зайнятості.

Тетяна Василівна зазначила, що протягом січня - липня 2018 року послугами служби зайнятості скористались 1682 особи. Станом на 1 серпня 2018 року чисельність осіб на обліку –273 безробітних (на 1 серпня 2017 – 334 ), з них: жінки – 31%, молодь – 18%. За звітний період працевлаштовано 603 особи, з них 276 безробітних.

Взяли участь у громадських роботах 65 безробітних, інших роботах тимчасового характеру – 146.

Важливим джерелом поповнення трудових ресурсів району є залучення до активної діяльності осіб з обмеженими можливостями, тому центром зайнятості велика увага приділяється роботі з цією категорією громадян. Так, протягом звітного періоду на обліку перебували 23 особи з обмеженими можливостями (у відповідному періоді 2017 року за послугами звернулись 21 особа з обмеженими можливостями).

В районі створено 56 нових робочих місць.

Одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості залишається співпраця з роботодавцями. Вона характеризується кількістю заявлених вакансій. Так, протягом січня - липня роботодавцями було заявлено 597 вакансій. Середня тривалість укомплектування вакансій становить 6 календарних днів, рівень укомплектування – 96,3%.

Не вдається досягти повного укомплектування вільних місць через відсутність на ринку праці осіб достатнього кваліфікаційного рівня. Тому одним з основних пріоритетів роботи лишається удосконалення профорієнтаційної роботи серед незайнятого населення та професійного навчання безробітних. Одним з головних завдань служби зайнятості є допомога безробітним, особливо молоді без професії, знайти своє місце на ринку праці. З цією метою організовується професійне навчання та стажування безробітних безпосередньо на робочих місцях. Цією послугою в січні - липні скористались 70 безробітних.

В школах розташовані профінформаційні куточки центру зайнятості, для школярів проводяться профорієнтаційні уроки (семінари) "Твій вибір - твоє майбутнє", виїзні акції центру зайнятості, дні відкритих дверей, інтерактивні заходи для молоді. В школах району встановлено і успішно експлуатуються 19 профінформаційних терміналів для школярів.

На виконання статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» фахівцями ЦЗ проводиться надання безоплатних консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності, з початку року за консультаціями звернулась 28 осіб. З метою реалізації права на працю в районі забезпечено вільний доступ громадян до інформації про зайнятість. В центрі зайнятості знаходиться комп’ютер вільного доступу для пошукачів роботи де розміщені презентації роботодавців, ЦПТО ДСЗ, каталоги бізнес-ідей, папки з інформацією про законодавство, для різних категорій осіб, поради, відео резюме безробітних. Також постійно функціонують 2 татч-скріни   за допомогою яких є можливість ознайомитись з вакансіями по всій Україні.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт