Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

24

 
 

 

Під час засідання колегії райдержадміністрації, яке відбулося під головуванням керівника виконавчої гілки влади в районі Анатолія Бринчука, йшлося також про підготовку закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

Як зазначила у ході свого виступу начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Яриніч, у 2018-2019 навчальному році в районі функціонуватиме 33 навчальні заклади: 18 закладів загальної середньої освіти, 12 закладів дошкільної освіти, 3 заклади позашкільної освіти. З метою забезпечення своєчасної підготовки та сталого функціонування в осінньо-зимовий період здійснені якісні ремонти навчальних класів, кабінетів, спортивних та актових залів, підсобних приміщень тощо, на що з районного бюджету виділено 764 472 грн.

Ремонтні роботи виконані в наступних закладах освіти:

- у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мизове (ремонт каналізаційної мережі; укладання плитки на підлозі в харчоблоці);

- у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин (ремонт класних кімнат; облаштування вентиляційної системи);

- у ЗОШ І-ІІ ст. с. Чевель (ремонт класних кімнат);

- у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня –гімназія» смт Стара Вижівка (ремонт класних кімнат);

- у ЗОШ І-ІІ ст. с. Мильці (ремонт класних кімнат, ремонт системи опалення);

- у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне (ремонт тепломережі, ремонт підлоги на харчоблоці);

- у ЗОШ І-ІІ ст. с. Седлище (проведення опалення до майстерні, бібліотеки 38 м., водопровід – 24 м.);

- у ЗОШ І-ІІ ст. с. Нова Вижва (укладання плитки на підлозі в харчоблоці).

В закладах освіти району проведено ремонтні роботи для енергозбереження та забезпечення зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв. Зокрема, утеплення приміщення НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня –гімназія» смт Стара Вижівка (1000 кв.м.). За кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток територій здійснено встановлення енергозберігаючих вікон у ЗОШ І-ІІІ ст с. Стара Гута (55), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин (27), НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка (15), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мизове (75), ЗОШ І-ІІ ст. с. Секунь (18), ЗОШ І-ІІ ст. с. Чевель (7).

В цьому році продовжується будівництво загальноосвітньої школи в селі Любохини. Планується відкриття у грудні 2018 року.

У 2018 році проведено процедури конкурсних торгів із закупівлі торфобрикету на суму 1 764 000 грн, деревини паливної - 253 500 грн, вугілля кам’яного –470 000 грн, електричної енергії - 929 860 грн, теплової енергії - 1 721 420 грн.

На закупівлю засобів навчання та обладнання для 1-их класів в рамках реалізації Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» з державного бюджету виділено 1 млн 238 тис. грн, з районного бюджету – 292 тис. грн. На ці кошти придбано шкільні меблі, ноутбуки, принтери, ламінатори та дидактичні матеріали в кожен 1-й клас.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт