Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

382 n

 

18 вересня посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-навчання для суб’єктів господарської діяльності, представників органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій району.

Захід відбувся в малому залі засідань райдержадміністрації за участі першого заступника голови РДА Людмили Хомич. Мета проведення заходу – надання методично-консультативної допомоги.

В ході семінару головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Ніна Блящук широко окреслила основні питання, які стосуються законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів. Наголосили на відповідальності згідно законодавства, яка настає у випадку порушення цих вимог.

Людмила Шкуро, головний державний інспектор, наголосила присутнім на порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці відповідно до виду діяльності підприємства та закладу, правильності та своєчасності застосування пільг та компенсацій для працюючих у шкідливих і небезпечних умовах праці та відповідальності керівників за не проведення або несвоєчасне проведення атестації робочих місць.

Головний державний інспектор Управління Аліна Щербяк детально зупинилась на вимогах державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції щодо забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам. Акцентувала увагу присутніх на дії ЗУ “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції” на загальні вимоги щодо безпечної продукції, а також наголосила на співпраці з органами ринкового нагляду.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт