Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

5afbf944d7141494357337 0

 

Уряд України передав до Верховної Ради проект Державного бюджету на 2019 рік і розпочинає серйозну бюджетну дискусію, мета якої – зробити визначний крок на шляху подальшого зміцнення економіки і розвитку держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» і розгляду державного кошторису в Парламенті.

«Вкотре вчасно розпочинаємо серйозну і складну дискусію – формування проекту бюджету на 2019 рік. Уряд чесно підійшов до формування бюджету, виходячи з макропрогнозу, який є основою, а не складовою бюджету, і формуємо бюджет, відповідно до доходів і видатків, які мають бути збалансованими», - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що проект бюджету має чіткі пріоритети – зростання економіки, фінансування армії, збереження росту соціальних стандартів і вирішення проблеми накопичених боргів.

«У нас є серйозна проблема – обслуговування зовнішніх боргів. Це виклик для української держави. Тому бюджет 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 і наступних років буде розплачуватися за гріхи минулого», - зазначив Прем’єр-міністр.

За його словами, одним з шляхів вирішення цієї ситуації є ухвалення законопроектів, які дозволять наростити обсяги інвестування в економіку і посилять промисловий потенціал. «Потрібно провести ще багато системних змін, щоб посилити довіру до України, – додав Глава Уряду. – І треба оберігати економіку від неправильних рішень, які можуть швидко розігріти її, а потім спровокувати обвал».

Так само, упевнений Глава Уряду, треба обережно ставитися до розподілу ресурсів і необґрунтованого збільшення видатків. «Ми несемо відповідальність за країну. Від гучних промов сильнішою Україна не буде. Ми маємо це розуміти, - сказав Володимир Гройсман. – Давайте поборемося за те, як люди будуть жити в нашій країні».

Прем’єр-міністр наголосив, що три складові його бачення розвитку держави – сильна армія, яка дає відсіч агресору, сильна національна економіка і ствердження демократичних цінностей через відповідальність влади всіх рівнів.

«Ми маємо передати нашу державу наступним поколінням кращою і сильнішою. Давайте віднесемо свої маленькі амбіції в сторону. Я закликаю всіх – бути чесними, говорити відверто. Ми починаємо бюджетний процес. Прошу, давайте започаткуємо нову традицію відповідальної, прорахованої роботи – без популізму і прицілу на наступні вибори. Мета зробити Україну сильною нас не роз’єднує, а навпаки», - наголосив Володимир Гройсман.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт