Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

62a1511795abf07c4d4da40f88e4ff4b XLДва Меморандуми про співпрацю підписали під час Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Волинь інвест 2018», що відбувся 21 вересня 2018 року в місті Луцьку.

Зокрема, перший – Меморандум про співробітництво між Волинською обласною державною адміністрацією та Китайською Торговою Асоціацією закріпили підписами голова облдержадміністрації Олександр Савченко та виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко.

Так, у рамках угоди сторони здійснюватимуть співпрацю у напрямку сприяння розширенню зв’язків між суб’єктами господарювання України та Китайської Народної Республіки. У тому числі – у рамках ініціативи «Великий шовковий шлях» (так звана транспортна артерія з Азії у Європу), створення сприятливих умов для представників ділових кіл обох сторін для ведення та розвитку бізнесу. Все це сприятиме залученню іноземних інвестицій, технологій і передового досвіду; створенню у Волинській області сучасної інноваційної інфраструктури; організації і здійсненню спільних проектів у рамках державно-приватного партнерства.

Натомість другий – Меморандум про співробітництво між Волинською обласною державною адміністрацією та Товариство з обмеженою відповідальністю «Вальцер Спорт Менеджмент» підписав Олександр Савченко з генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Вальцер Спорт Менеджмент» Інгою Ващук.

Тут задекларували співпрацю при реалізації інвестиційного проекту, яким передбачено побудова технологічного центру розвитку спорту та створення спортивно-оздоровчої інфраструктури міжнародного рівня на території Шацького національного природного парку загальною площею від 18 до 25 га. На території технологічного центру розвитку спорту планується побудова 16-20 футбольних полів, готельного комплексу на 1000 місць, реабілітаційного та фітнес центрів, тенісні корти, басейн, парковки.

Унікальність проекту забезпечується через:

  • організацію зборів футбольних команд та інших видів спорту Азії та Європи;
  • проведення змагань та турнірів з футболу для дитячих та дорослих команд;
  • реабілітація спортсменів після травм;
  • проведення навчальних семінарів для спортивних спеціалістів;
  • забезпечення прийому туристів протягом всього року у районі реалізації проекту;
  • популяризація українських спортсменів у світі;
  • залучення широкого кола відвідувачів за рахунок спортсменів, вболівальників, батьків дітей, агентів та інших спортивних спеціалістів

Слід зазначити, що підписання меморандумів є результатом багаторазових зустрічей усіх сторін, в тому числі виїзних.

- Повірте, ми йшли до цього давно. Були перемовини, були виїзди на місця. Це потужні проекти спортивного та туристичного спрямування. Цінність його у тому, що це вже другий крок до туристичної привабливості Шацького  заповідника. І це найосновніше. Ми повинні його зберегти, - відзначив Олександр Савченко.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт