Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0946030 жовтня 2018 року голова райдержадміністрацї А.Бринчук провів з головами селищної, сільських рад робочу нараду по питанню запобігання виникненню пожеж в екосистемах району.

На початку наради начальник районного сектору УДСНС України в області А.Бурда проінформував присутніх про стан з пожежами на торфовищах та загоряннями сухої трави, які мали місце на території району в цьому та попередніх роках. Закцентував увагу сільських голів, на території яких були зафіксовані пожежі на торфах, щодо інформування районної служби з надзвичайних ситуацій.

На виконання протоколу № 13 регіональної комісії з питань ТЕБ та НС проводиться робота з органами місцевого самоврядування щодо збору інформації про місця залягання торфу на території району.
Голова адміністрації доручив головам селищної, сільських рад проводити роз’яснювальну роботу з населенням на зборах селян, систему соціальних мереж, щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, котрі вчиняють такі дії .

Спільно з екологічною службою району (А.Савчук) доручено подати Державній екологічній інспекції в області кандидатури з числа громадських активістів для призначення їх громадськими екологічними інспекторами.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт