Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09463Відбулось чергове засідання оперативного штабу з питань протидії загрозам національній безпеці в районі під головуванням керівника штабу, голови районної державної адміністрації Анатолія Бринчука за участю окремих сільських голів та керівників районних служб.

Анатолій Іванович наголосив сільським головам на активізації роз’яснювальної роботи серед населення щодо виконання військового обов’язку юнаками призовного віку та посиленні співпраці з районним військовим комісаріатом задля виконання завдань осіннього призову.

З інформацією по організації призову громадян на строкову військову службу виступили голова призовної комісії Петро Філюк, військовий комісар Старовижівського районного військового комісаріату Віталій Гайда та заступник головного лікаря Старовижівської ЦРЛ Майя Олексюк.
Вони проінформували присутніх про стан проведення призовної кампанії в районі, зробили аналіз проведених заходів органами виконавчої влади, місцевого самоврядування.
Районний військовий комісар констатував низьку явку призовників. Акцентував увагу присутніх на тому, що відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2015 року №744 військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань у зоні операції Об'єднаних сил не направлятимуться. Закликав сільських голів донести цю інформацію до сімей призовників.

На завершення засідання сільським головам дано доручення провести оповіщення військовозобов’язаних та забезпечити їх явку. Керівникам підприємств, установ, організацій району здійснити контроль за результатами оповіщення та прибуттям військовозобов’язаних до районного військового комісаріату.

За наслідками розгляду даного питання прийнято протокольне рішення оперативного штабу, яке буде доведене до відповідних виконавців.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт