Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

CIMG46776 листопада 2018 року на території району з робочим візитом побував голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

У ході візиту, Олександр Ілліч, разом з головою РДА Анатолієм Бринчуком, головою районної ради Юрієм Кудацьким, селищним головою Володимиром Семенюком, головним лікарем Старовижівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталією Капітулою оглянули приміщення Старовижівської аптеки №36, яке в рамках реалізації субпроекту Світового Банку планується переобладнати в Старовижівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Наступним об’єктом, який відвідав Олександр Савченко, стала НВК «ЗОШ I-III ступеня-гімназія» смт Стара Вижівка. Олександр Ілліч оглянув навчальні приміщення та умови для виховання і навчання дітей, поцікавився матеріально-технічною базою школи, обговорив з керівником закладу питання енергоощадності школи, а також поспілкувався з трудовим колективом та учнями.

Наступним об’єктом інспектування став нещодавно створений Старовижівський районний інклюзивно-ресурсний центр. У закладі надають комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також здійснюють підтримку дітей з особливими освітніми потребами, допомагають їх соціальній адаптації. Очільник області ознайомився із облаштуванням кабінетів для занять з дітками, поспілкувався з працівниками Центру.

Голова облдержадміністрації висловив керівництву району свої міркування та зауваження щодо побаченого. А також на особистому прийомі громадян зустрічався з жителями району з метою вивчення та вирішення їх проблемних питань.

CIMG4669CIMG4681CIMG4685CIMG4686

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт