Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

index0000

 

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте  незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю та  творчий пошук.

Ви невпинно несете "вахту" зі збереження та примноження кращих мистецьких та культурницьких традицій нашого району. Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками.

Тож нехай не полишають вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Хай втілюються у життя ваші мрії і сподівання, а гармонія і краса, яку ви творите, наповнюють наші серця в ім’я миру, злагоди і любові.

Зі святом вас!

           З повагою

Голова районної державної адміністрації                         Голова районної ради

                       Анатолій Бринчук                                             Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт