Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

7e724f4cc52af237c83d46665fe49431 XLУ цей день у Києві на площі перед собором Святої Софії, де відбувся Об’єднавчий Собор Української православної церкви, зібралися тисячі людей. Жителі Старовижівщини разом із усією Україною також долучилася до цієї знакової події в українській історії. Очолив делегацію голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук.

Президент Петро Порошенко під час виступу на Софійській площі за результатами Всеукраїнського Православного Об’єднавчого Собору привітав українців зі створенням Української Автокефальної Помісної Православної Церкви.

– Цей день увійде, або вже увійшов в історію України як священний день, день створення Автокефальної Помісної Православної Церкви України. Ви не є свідки. Ви – творці історії, яка зараз твориться. Ви – безпосередні учасники цього величного таїнства, яке щойно сталося всередині Софійського собору. Собору, що тисячу років тому на честь перемоги над східною ордою спорудив Ярослав Мудрий, син рівноапостольного князя Володимира Хрестителя. І тому ваша присутність тут, така ваша масова підтримка були надзвичайно важливими для всіх учасників Собору, – наголосив Глава держави.

Тож за рішенням Об'єднавчого собору головою Єдиної Помісної Церкви України обрано єпископа УПЦ КП Епіфанія.

Петро Порошенко представив новообраного предстоятеля Української Помісної Православної Церкви Митрополита Київського та всієї України Епіфанія та повідомив, що на початку січня 2019 року у Стамбулі новообраний Предстоятель отримає Томос від Вселенського Патріарха Варфоломія.

– Ми за цей рік ще більше переконалися, що Помісна Церква – запорука незалежності. Державна мова – запорука єдності. А сильна армія – запорука миру. Ми точно переможемо, – сказав Глава держави.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт