Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC 1

У рамках районних новорічних та різдвяних свят сьогодні, 19 грудня, у районному будинку культури відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей, дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, дітей демобілізованих учасників АТО та дітей-переселенців. Захід, організований до свята районним будинком культури, зібрав у залі близько 200 дітлахів.

З одним із найочікуваніших свят дітей привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Хомич, яка зауважила, що з приходом свята Миколая кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що Добрий і Всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. Людмила Василівна побажала усім гарного настрою, здоров’я, добра, достатку у сім’ях та затишку у домівках, а також миру в нашій країні. Висловила впевненість, що усі дітки зростатимуть освіченими, вихованими, гарними людьми, а святий Миколай оберігатиме їх завжди від незгод та даруватиме щастя, радість і надію.

Хорошого настрою та відчуття свята подарували діткам учасники аматорського гуртка районного будинку культури. Вони продемонстрували цікаву театральну виставу про Святого Миколая та його благі діяння.

З нагоди Дня Святого Миколая всі діти отримали солодкі подарунки, про які подбали - служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, благодійний фонд «Тільки разом».
DSC 2DSC 3DSC 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт