Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
DSC 5522
 

Двокімнатною квартирою у смт Стара Вижівка, площею 59,5 м2, забезпечили братів - 20-річного Антона та 19-річного Юрія Волохів з Поліського.

Ключі від нового помешкання 19 грудня 2018 року, на урочистому відкритті районної новорічної ялинки, вручив голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук.

Очільник району побажав юнакам благополуччя та щасливої долі, вірних друзів та хороших подій у новому помешканні.

- «Отримання власного житла - це подія для будь-кого. Впевнений, що це вам допоможе у подальшому житті та сприятиме реалізації ваших життєвих планів» - зазначив Анатолій Іванович.DSC 5549

Придбання квартири стало можливим завдяки виділенню на Волинь у 2018 році державної субвенції в обсязі 6,9 млн грн. для придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа. З них 456 тис. грн було скеровано до місцевого бюджету Поліської сільської ради для купівлі даного соціального житла.

Хлопці впродовж багатьох років перебували на первинному обліку у службі в справах дітей райдержадміністрації, як статусні діти, та соціальному квартирному обліку в Поліській сільській раді. Тепер вони мешкатимуть в одній квартирі, що має дві окремі кімнати, спільну кухню і санвузол.

19.12 nРоботу щодо пошуку житла здійснила служба у справах дітей Старовижівської райдержадміністрації. За словами начальника Служби Тетяни Люклянчук, квартиру обирали відповідно до параметрів, які визначено постановою Кабінету Міністрів України. Зокрема, це стосувалось граничної вартості метражу та вартості квартири в цілому. При цьому пропонувалося декілька варіантів, проте остаточне рішення приймали діти.

 

 

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт